Ogrody zimowe, okna drewniane, drzwi tarasowe, okiennice drewniane - cena producenta
atrakcyjne ceny producenta, producenci ogrody zimowe, producent ogrodów zimowych, wykonawcy, okna drewniane, zabytkowe, na zamówienie okiennice, okiennice zewnętrzne, drewniane, szczebelkowe,

     
     
     
     
     
     
     
     


 polis  polis      


pomorskie, wielkopolskie, mazowieckie, łódzkie, śląskie, kujawsko-pomorskie,Oferta


Okna 68 mm - szczegóły
Ościeżnica
z drewna klejonego warstwowo (sosna, meranti, dąb), wymiary: 68 x 81 mm profil standard. Na życzenie możliwość wykonania ościeżnicy o innej szerokości ramy.

Skrzydło
z drewna klejonego warstwowo (sosna, meranti, dąb), wymiary: 68 x 78 mm profil standard. Na życzenie możliwość wykonania skrzydeł o innej szerokośc ramy.

Słupek (dla okien wieloskrzydłowych)
ruchomy lub stały o szerokości 102 mm, profil standard.

Ślemię (dla okien piętrowych)
szerokość standard 81 i 102 mm. Na życzenie możliwość wykonania ślemion o innej szerokości.

Okucia
obwiedniowe firmy ROTO, wykonanie standard obejmuje: mikrowentylację, blokadę błędnego  położenia klamki z podnośnikiem skrzydła, dwa zaczepy antywłamaniowe, ryglowe zamknięcie ruchomego słupka, osłonki na zawiasy i klamki wg kolorystyki ROTO.
Na życzenie: okucia antywłamaniowe do WK2 włącznie, okucia TILT FIRST (najpierw uchył), okucia z niewidocznymi zawiasami DESIGNO, okucia ze stopniowanym uchyłem.

Lakierowanie
czteropowłokowe farbami firmy SIGMA na dowolny kolor kryjący wg RAL lub NCS oraz transparentne (lazurowe / wg wzornika lazur). Na życzenie możemy przygotować także inne kolory lazur. Możliwość różnicowania kolorów wewnątrz - zewnątrz.

Szklenie
szkłem zespolonym firmy PILKINGTON. Grubość pakietu szkła do 30 mm. Pakiet standard - 4/16/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug=1,0. Na życzenie możliwość montażu szyb: bezpiecznych, hartowanych, antywłamaniowych, samoczyszczących, ornamentowych, mlecznych, barwionych, tłumiących hałas, witrażowych.

Silikony
neutralne firmy WACKER w trzech kolorach: biały, bezbarwny, brązowy. Na życzenie dostępne także inne kolory silikonu.

Szprosy
międzyszybowe aluminiowe o szerokości od 8 do 45 mm, naklejane wiedeńskie o szerokości od 25 do 35 mm, konstrukcyjne o szerokości od 55 mm, ramkowe otwierane jednostronne (czytaj więcej).

Okapnik
aluminiowy ocieplony firmy BUG w kolorze białym lakierowany lub w trzech kolorach anodowany. Na skrzydle okapnik ALURON w tym samym kolorze. Na życzenie możliwość lakierowania okapników na dowolny kolor wg RAL.

Uszczelki
tworzywowe firmy INTER DEVENTER w kolorze białym i brązowym. Na życzenie dostępne inne kolory uszczelek.

 

Zobacz nasze realizacje
okna drewniane producent producenci okien drewnianychokna z drewna na wymiarokna drewniane z montażemokna drewniane ze szprosamiokna drewniane cenyokna bydgoszczokna drewniane toruńokna drewniane nietypoweokna z drewna merantiokna z drewna sosnowego okna dęboweokna z montażemszprosy w oknachokna drewniane warszawaokna drewniane na zamówienie

Strona glówna - O firmie - Materiały - Realizacje - Strefa klienta - Praca - Sprzedamy - Mapa strony

OKNA DREWNIANE  -  DRZWI TARASOWE  -  DRZWI ZEWNĘTRZNE  -  OKIENNICE  -  OGRODY ZIMOWE  -  FASADY DREWNIANO-ALUMINIOWE 

Główne obszary działania: Bydgoszcz, Toruń, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Łódź, Szczecin.