Ogrody zimowe, okna drewniane, drzwi tarasowe, okiennice drewniane - cena producenta
atrakcyjne ceny producenta, producenci ogrody zimowe, producent ogrodów zimowych, wykonawcy, okna drewniane, zabytkowe, na zamówienie okiennice, okiennice zewnętrzne, drewniane, szczebelkowe,

     
     
     
     
     
     
     
     


 polis  polis      

Oferta


Drzwi zewnętrzne drewniane


drzwi zewnętrzne drewniane warianty wykonania


drzwi zewnętrzne drewniane szczegóły techniczne


Drzwi zewnętrzne / wejściowe drewniane wykonujemy wg wzorów własnych oraz zainspirowanych przez zamawiającego. Drewniane drzwi zewnętrzne (wejściowe) jak chyba żaden inny element stolarki budowlanej podkreślają i nadają budynkowi określonego charakteru i częstokroć stanowią wizytówkę domu. Wybór właściwego modelu, rodzaju drewna czy kolorystki może nadać budynkowi dodatkowych walorów.  Drewniane drzwi zewnętrzne firmy POLIS spełniają te wymagania. W zależności od potrzeb i gustu zamawiającego produkujemy drzwi, które mogą być zastosowane w budynkach o różnej stylistyce i architekturze. Drzwi zewnętrzne są wykonywane na indywidualne zamówienie i najczęściej stanowią uzupełnienie zamawianych okien. Wymiary, kształt jak i budowa drzwi jest każdorazowo uzgadniana z klientem i jest wypadkową jego oczekiwań i warunków technicznych. Jednoczesne zamawianie okien i drzwi daje klientowi gwarancje zachowanie jednakowej stylistyki stolarki zewnętrznej w całym budynku.Drzwi zewnętrzne mogą być: jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, z naświetlem górnym lub naświetlem bocznym (zobacz warianty wykonania).
Konstrukcyjnie, podstawą drzwi zewnętrznych firmy POLIS jest solidna rama o grubości 68 mm wykonana z najwyższej jakości drewna klejonego warstwowo - sosna, meranti, dąb (zobacz drewno). W zależności od potrzeb i gustu zamawiającego firma POLIS proponuje wykonanie drzwi zewnętrznych w trzech technologiach stylistycznych: standard, rustical, listwowanej.

 

drzwi zewnętrzne, wejściowe, drewniane

 

Drzwi zewnętrzne drewniane - standard

  • prosta w formie rama skrzydła i ościeżnicy,
  • wypełnienia (płyciny, szklenie) mocowane prostymi standardowymi listwami

zobacz szczegóły

 

 

 

 

 

 

drzwi zewnętrzne drewniane, na wymiar

 

Drzwi zewnętrzne drewniane - rustical

  • drzwi o podobnej formie jak standard lecz z ozdobnie frezowanym ramiakiem skrzydła
  • płyciny i szyby mocowane stylizowanymi listwani

zobacz szczegóły

 

 

 

 

 

 

 

drzwi zewnętrzne,drzwi wejściowe, producent

 

Drzwi zewnętrzne drewniane - listwowane

  • wypełnienia osadzone sa w ramie skrzydła przy pomocy ozdobnych listew fajkowych nadających drzwiom głębi
  • ozdobne aplikacje listwowe na ramiaku i płycinach podkreślają stylistykę drzwi

zobacz szczegóły

 

 

 

 

 

 

 

Płyciny drzwi, niezależnie od stylistyki, wykonane są z ocieplonej poliuretanem płyty warstwowej. Wierzchnią warstwę stanowią specjalne sklejki drzwiowe z rysunkiem sosny, meranti lub dębu. Stosowany czteropowłokowy system lakierowania lazurowego (zobacz dostępne kolory) podkreśla rysunek stosowanego drewna a jednocześnie skutecznie zabezpiecza drewno na długie lata. Dół drzwi standardowo jest wykończony aluminiowym progiem uszczelniającym w kolorze aluminium. Drzwi zewnętrzne wyposażamy w zasuwnice wielopunktowe oraz regulowane zawiasy.

 

Zobacz drzwi wykonane przez nas.

 

Cena drzwi zewnętrznych na zapytanie

 


Strona glówna - O firmie - Materiały - Realizacje - Strefa klienta - Praca - Sprzedamy - Mapa strony

 

Główne obszary działania: Bydgoszcz, Toruń, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Łódź, Szczecin.